Pracownik terenowy - okolice Chełma

Data dodania: 21 wrzesień 2015Ogłoszenie: 1254
  • Pracownik terenowy - okolice Chełma - zdjęcia

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik terenowy – okolice Chełma
Miejsce pracy: Wierzbica

Obowiązki:
• rozładunek sprzętu pomiarowego (kable, skrzynki)
• podłączenie oraz rozciąganie kabli
• zabezpieczenie terenu na czas wykonywanych badań

Wymagania:
• pełna dyspozycyjność od zaraz
• brak przeciwskazań do wykonywania pracy fizycznej

Wybranym kandydatom oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową – równoważny system czasu pracy
• wynagrodzenie 1850 zł brutto/miesięcznie + premie
• zatrudnienie na czas trwania projektu
• pełne ubranie robocze
• posiłek regeneracyjny oraz napoje w ciągu dnia

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 668... Pokaż