Praca dla kobiet jako opiekunka od zaraz

Data dodania: 03 czerwiec 2015Ogłoszenie: 826
  • Praca dla kobiet jako opiekunka od zaraz  - zdjęcia

Opieki potrzebuje Pani Marianna, która mieszka w Heidelberg. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu i przemieszczaniu się.
Obowiązki:
Głównie to czynności opiekuńcze: ubieranie, rozbieranie, kąpiele, dbanie o higienę ciała, pomoc w dojściu do toalety, towarzyszyć w wizytach u lekarza. Oprócz tego czynności związane z domem: gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie.
Wymagania
- doświadczenie
- dobra znajomość języka
- prawo jazdy
- brak nałogów
- miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym
Oferujemy:
- 400zł premii za szybki wyjazd do Niemiec
- odprowadzane składki emerytalno – rentowe
- ubezpieczenie
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na katarzyna.kalamon@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 666868905 o treści: 6144 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Lublinie
ul. Przechodnia 4, „Pałac Parysów”, p.II
www.opiekunka.gowork.pl

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 666... Pokaż